Výsledky mestskej volejbalovej ligy

vložený: 30.12.2004 21:53, upravený: 30.12.2004 21:53, čítaný: 3768x

Výsledky jednotlivých zápasov mestskej volejbalovej ligy v Sabinove, v ktorom aktívne pôsobí aj ražňanský tím Hurikan Senators. Celá správa obsahuje kompletnú súpisku tímu a výsledky zápasov s komentármi.

UTOROK 19.10.04 HURIKAN - CD TEAM 3:0
Mužstvo podalo výborný výkon.V každej hernej činnosti sme predčili súpera,ktorý nekládol výraznejší odpor.

UTOROK 26.10.04 GYMKO - HURIKAN 0:3
Aj z 5 hráčmi v poli sme dokázali vyhrať. Gymko malo výrazne problémy na príjme z čoho vyplývala absolútna bezradnosť a následný prechod k útoku bol znemožnený. Všetky 3 sety sme absolvovali v tréningovom tempe.

ŠTVRTOK 4.11.04 SARMICH - HURIKAN 2:3
Hurikánci už viedli 2:0 na sety a potom zaspali na vavrínoch. Bojovnosť súpera zdramatizovala celé stretnutie. Super sa rozohral a rozhodovalo sa až v 5. sete kde za stavu 14:13 pre Sarmich sme zabojovali a aj štastena sa obrátila k nám.

UTOROK 23.11.04 SABI - HURIKAN 3:0
Na začiatku všetkých setov si súper vytvoril naskok, ktorý sme ku koncu dokázali stiahnuť na 2-3 body ale to stále nestačilo. Z výkonom môžme byť celkom spokojný. Zopár rozhodujúcich bodov nám zobral aj rozhodca ktorý očividne nebol vo svojej koži. /neožil v koži.poz.red/

UTOROK 14.12.04 HURIKAN - BEJVOC 3:1
V prvom sete už súper viedol 8:0 no v závere sme stiahli na rozdiel dvoch bodov. Následne sety sme sa poučili z vlastných chýb a kvalitnou hrou, hlavne servisom sme si vytvorili náskok ktorý sme kontrolovali až do konca setov.

PIATOK 17.12.04 DZIESPI - HURIKAN 0:3
S piatimi hráčmi v poli obidve mužstva tréningovým štýlom ukončili tohtoročné pôsobenie v lige.