21. ročník Hornotoryského folklórneho festivalu - ŇARŠANKA - Dožinky

vložený: 18.08.2014 10:47, upravený: 18.08.2014 10:47, čítaný: 3497x

Dni piatok a sobota 15. - 16.8.2014 patrili obci Krivany, kde sa uskutočnili hornotoryské folklórne slávnosti.

Už po 21. krát sa tu stretli hudobníci a umelci z rôznych častí východného Slovenska, medzi ktorých patrí aj náš folklórny súbor Ňaršanka. Predstavili sa kultúrnym program Dožinky, ktorý zožal veľký úspech. Ďakujeme všetkým členom súboru, ktorého vedúcou je v súčasnosti p. Mária Slaninková a manažérku je p. Juliana Ľubocká. Naša obce mala na festivale zastúpenie aj v pozícii moderátorky našej rodáčky p. Veroniky Slaninkovej. Režisérom tohto podujatia bol p. Miroslav Fabián, ktorého korene siahajú taktiež do našej obce. Ešte raz ďakujeme za reprezentáciu a zviditeľnenie obce na tak významnom festivale.

21. ročník Hornotoryského folklórneho festivalu - ŇARŠANKA - Dožinky
Fotogaléria k článku
Podobné články