Prázdninový stolnotenisový turnaj – XX. ročník

vložený: 20.03.2019 08:37, upravený: 20.03.2019 08:47, čítaný: 2693x

Jarné prázdniny a stolnotenisový turnaj už niekoľko rokov patria neoddeliteľne k sebe. V tomto období obecný úrad umožní deťom a mládeži, ktorí majú jarné prázdniny využiť priestor v spoločenskom pavilóne na zdokonalenie sa v športe, ktorý je oproti futbalu, či hokeju v úzadí, a to v stolnom tenise často nazývaný aj pingpong. Počas týždňa prázdnin sa mohli deti pod dohľadom manželov Počových zdokonaľovať v tomto peknom športovom odvetví. V čase od 14.00 do 17.00 hod. mohli deti každý deň v týždni využívať priestory spoločenského pavilónu a pre dospelých bol čas určený vo večerných hodinách od 19.00 do 21.00 hod. Vrcholom týždennej prípravy bol sobotný turnaj rozdelený do piatich kategórií: dievčatá do 12 rokov, chlapci do 12 rokov, dorast, muži a ženy.

Na troch stolnotenisových stoloch začali zápasiť tí najmenší od 9.00 hod. a posledné zápasy dospelých sa ukončovali v poobedňajších hodinách . Pre všetkých účastníkov bolo zabezpečené občerstvenie a každý zúčastnený obdŕžal hodnotné ceny. Tí najlepší, ktorí sa vo svojich kategóriách umiestnili do tretieho miesta starosta obce odovzdal víťazné poháre. Ďakujeme aj poslancom obecného zastupiteľstva p. Horňákovi a p. Polohovi za organizáciu počas turnaja a ďakujeme aj účastníkom za aktívnu účasť a využitie možnosti zašportovať si, ktorú ponúka obecný úrad.