Dubovicu a Ražňany delí na čele len skóre

vložený: 16.09.2014 13:20, upravený: 16.09.2014 13:20, čítaný: 1762x

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Prešov a hodnotiaca tabuľka.

I. trieda – 5. kolo:

Fričovce – Župčany 3:0, G: Kacvinský, Kušnírik, Imrich,

Nemcovce – Chmin. N. Ves 3:1, G: Seman 2 (1 z 11 m), Župa – Joščák,

Ražňany – Šar. Dravce 3:2, G: Červeňák, Dužda, Peregrín – Ševčovič, Hurajt,

Hermanovce – Petrovany 3:4, G: Pokuta 3 (1 z 11 m) – Petruška 2, Stavač, Daňo,

Záborské – Peč. N. Ves 3:1, G: Kakaščík 2 (1 z 11 m), Baran – Frohlich,

Vyš. Šebastová – Torysa 2:2, G: Hudák, Fedorko – Hudymač, Jašš,

Dubovica – Široké 4:2, G: Hurajt 2, Zvolenský 2 – Maliňák, Kollár.

1. Dubovica    5    4    0    1    16:6    12
2. Ražňany    5    4    0    1    11:5    12
3. Petrovany    5    3    1    1    8:7    10
4. Fričovce    5    2    3    0    8:2    9
5. Vyš. Šebastová    5    2    2    1    10:7    8
6. Nemcovce    5    2    1    2    9:7    7
7. Šar. Dravce    5    2    1    2    8:6    7
8. Torysa    5    2    1    2    9:10    7
9. Široké    5    2    1    2    7:9    7
10. Záborské    5    1    2    2    9:9    5
11. Župčany    5    1    2    2    8:10    5
12. Chmin. N. Ves    5    1    0    4    2:12    3
13. Hermanovce    5    0    2    3    12:18    2
14. Peč. N. Ves    5    0    2    3    7:16    2

II. trieda – 5. kolo: Uz. Šalgov – Drienov 4:0, Haniska – Rožkovany 1:1, Ľubotice B – Víťaz 3:0, Kojatice – Žipov 0:0, Šar. Sokolovce – Janov 3:1, Miklušovce – Žehňa 4:1, Kapušany – Roma Ostrovany 3:1.

1. Kojatice    5    4    1    0    9:1    13
2. Drienov    5    4    0    1    18:13    12
3. Žipov    5    3    2    0    14:3    11
4. Uz. Šalgov    5    3    0    2    12:9    9
5. Ľubotice B    5    2    2    1    9:6    8
6. Šar. Sokolovce    5    2    1    2    9:9    7
7. Rožkovany    5    2    1    2    13:14    7
8. Miklušovce    5    2    0    3    11:13    6
9. Žehňa    5    2    0    3    9:13    6
10. Víťaz    5    2    0    3    9:14    6
11. R. Ostrovany    5    2    0    3    8:14    6
12. Haniska    5    1    1    3    12:11    4
13. Kapušany    5    1    1    3    7:15    4
14. Janov    5    0    1    4    3:8    1

III. A trieda – 5. kolo: Drien. N. Ves – Dulova Ves 2:4, Rus. N. Ves – Chmeľov 2:2, Tulčík – Lemešany 0:3, Ličartovce – Šar. Bohdanovce 0:0, Kokošovce – Sedlice 3:0, Rokycany – Svinia 4:3, Hrabkov – Ovčie 2:2.

1. Dulova Ves    5    5    0    0    18:5    15
2. Lemešany    5    5    0    0    11:3    15
3. Ličartovce    5    4    1    0    18:3    13
4. Šar. Bohdanovce    5    4    1    0    16:3    13
5. Chmeľov    5    3    1    1    21:5    10
6. Tulčík    5    2    0    3    11:15    6
7. Sedlice    5    2    0    3    9:13    6
8. Ovčie    5    1    2    2    6:12    5
9. Rus. N. Ves    5    1    1    3    9:12    4
10. Kokošovce    5    1    1    3    9:15    4
11. Rokycany    5    1    0    4    7:16    3
12. Svinia    5    1    0    4    7:25    3
13. Hrabkov    5    0    2    3    7:11    2
14. Drien. N. Ves    5    0    1    4    4:15    1

III. B trieda – 5. kolo: Poloma – Jakubovany 2:1, Jak. Voľa – Kamenica 1:5, Krásna Lúka – Gregorovce 0:5, Brezovička – Krivany 1:0, Hubošovce – Brezovica 2:2, Roma Jarovnice – Lipany B 1:2, Terňa – Medzany 5:2.

1. Kamenica    5    5    0    0    23:6    15
2. Brezovička    5    4    0    1    17:4    12
3. Terňa    5    3    2    0    10:5    11
4. Brezovica    5    3    2    0    8:4    11
5. Gregorovce    5    3    1    1    23:9    10
6. Poloma    5    3    1    1    11:7    10
7. Lipany B    5    3    0    2    18:11    9
8. Krásna Lúka    5    2    0    3    9:15    6
9. Jakubovany    5    1    2    2    5:6    5
10. Medzany    5    1    1    3    10:14    4
11. Hubošovce    5    1    1    3    8:23    4
12. Krivany    5    1    0    4    6:11    3
13. R. Jarovnice    5    0    0    5    2:18    0
14. Jak. Voľa    5    0    0    5    6:23    0

Dorast I. trieda – 5. kolo: Župčany – Safi 1:4, Chmiňany – Torysa 2:1, Ražňany – Rožkovany 2:1, Dubovica – Gregorovce 6:1, Vyš. Šebastová – Brezovica 1:2, Kendice – Kamenica 2:4, Široké – Drienov 1:0.
1. Brezovica    5    4    1    0    17:7    13
2. Ražňany    5    3    2    0    10:6    11
3. Dubovica    5    3    1    1    15:7    10
4. Gregorovce    5    3    1    1    18:11    10
5. Drienov    5    3    0    2    11:7    9
6. Široké    5    3    0    2    10:11    9
7. Chmiňany    5    2    2    1    12:11    8
8. Kamenica    5    2    1    2    15:18    7
9. Rožkovany    5    2    0    3    16:9    6
10. Župčany    5    2    0    3    14:16    6
11. Safi    5    1    1    3    10:11    4
12. Torysa    5    1    0    4    8:14    3
13. Vyš. Šebastová    5    1    0    4    5:16    3
14. Kendice    5    0    1    4    4:21    1

Dorast II. A trieda – 2. kolo: Haniska – Šar. Bohdanovce 2:1, Záborské – Kojatice 1:1.

1. Kojatice    2    1    1    0    6:2    4
2. Záborské    2    1    1    0    2:1    4
3. Miklušovce    1    1    0    0    3:1    3
4. Haniska    2    1    0    1    3:4    3
5. Rus. N. Ves    1    0    0    1    0:1    0
6. Šar. Bohdanovce    2    0    0    2    2:7    0

Dorast II. B trieda – 3. kolo: Víťaz – Peč. N. Ves 2:1, Šar. Sokolovce – Tulčík 1:0, Uzovce – Šar. Dravce 2:4, Fričovce – Demjata 1:1.

1. Demjata    3    2    1    0    8:6    7
2. Peč. N. Ves    3    2    0    1    16:5    6
3. Šar. Dravce    2    2    0    0    10:2    6
4. Šar. Sokolovce    2    2    0    0    4:2    6
5. Víťaz    3    2    0    1    8:7    6
6. Fričovce    3    1    1    1    8:9    4
7. Tulčík    3    0    0    3    3:9    0
8. Záhradné    2    0    0    2    2:9    0
9. Uzovce    3    0    0    3    5:15    0

Žiaci I. trieda – 5. kolo: Dubovica – Široké 0:3, Hermanovce – Ch. N. Ves 1:3, V. Šariš – Víťaz 3:1, Š. Michaľany – Brezovica 8:1, M. Šariš – Roma Ostrovany 3:10, Dul. Ves – Fintice 7:1, Kapušany – Peč. N. Ves 7:1.

1. Šar. Michaľany    5    4    0    1    35:4    12
2. Hermanovce    5    4    0    1    25:8    12
3. Brezovica    5    3    1    1    10:11    10
4. Široké    5    3    0    2    20:5    9
5. Chmin. N. Ves    5    3    0    2    15:7    9
6. R. Ostrovany    5    3    0    2    15:12    9
7. Víťaz    5    3    0    2    10:7    9
8. Kapušany    5    2    1    2    15:16    7
9. V. Šariš    5    2    0    3    17:7    6
10. Dulova Ves    5    2    0    3    13:13    6
11. Dubovica    5    2    0    3    7:19    6
12. Fintice    5    1    0    4    3:25    3
13. Peč. N. Ves    5    0    0    5    4:33    0
14. M. Šariš    5    0    0    5    3:37    0

Žiaci II. A trieda – 1. kolo: Kendice – Rus. N. Ves 1:2, Petrovany – Žehňa 3:3, Drienov – Lemešany 1:9.

Žiaci II. B tr. – 2. kolo: Sedlice – Miklušovce 2:0, Janov – Žipov 0:2.

Žiaci II. D trieda – 3. kolo: Pušovce – Tulčík 3:1, Uzovce – Demjata 1:5, Terňa – Jakubovany 2:0, Záhradné – Chmeľov 0:2.

Žiaci II. E trieda – 3. kolo: Kamenica – Krivany 8:0, Rožkovany – Poloma 2:2, Šar. Dravce – Torysa 15:1.

Zdroj: Korzár
Čítajte viac: http://presov.korzar.sme.sk/c/7372689/dubovicu-a-raznany-deli-na-cele-len-skore.html#ixzz3DTbdbvoc

Dubovicu a Ražňany delí na čele len skóre
Podobné články