Žipov 4 : 2 RAŽŇANY (3 : 1)

vložený: 08.05.2011 21:58, upravený: 08.05.2011 21:58, čítaný: 2590x

Hostia si vyčerpali smolu snáď na celú futbalovú sezónu. Domáci začali hneď od začiatku aktívne a tlačili súpera do jeho pokutového územia. Z tlaku Žipova rezultoval aj prvý gól, ktorý si dal do vlastnej siete Peter Novotný. V 21. min napodobnil svojho spoluhráča Anton Fabián a Žipov viedol 2:0. Autorom tretieho vlastného gólu bol v 27. min Edo Miško a na ukazovateli skóre bolo 3:0. Tesne pred odchodom na polčasovú prestávku skorigoval vedenie domácich Vlado Drobňák. Po zmene strán hostia získali miernu prevahu a v 78. min dal druhý gól Ražnian Balčák. Domáci sa začali báť o výhru. Ich vyslobodením bol krásny gól do spojnice - jeho autorom bol František Štofanko - 4:2. Rozhodoval Ľ. Varga. ŽK: T. Roba - R. Albert. Zdroj: Prešovský Večerník