Priebežné výsledky volieb Prešovského kraja

vložený: 27.11.2010 23:03, upravený: 27.11.2010 23:03, čítaný: 7451x

Priebežné výsledky volieb za obce, ktoré doručili zápisnicu o výsledku volieb ...(aktualizované 07:33)
Výsledky za obvod: 705, Prešov
Obec, mesto, mestská časť Účasť voličov v % Počet poslancov, ktorí sa mal zvoliť Počet zvolených poslancov Zvolený starosta Politické strany, koalície politických strán, ktoré kandidáta navrhli alebo nezávislý kandidát
Abranovce 55,66 7 7 František Štofko ĽS-HZDS
Bajerov 52,19 5 5 Vladimír Mrúz SMER
Bajerovce 80,16 5 5 Michal Sekerák SDKÚ-DS
Bertotovce 79,07 5 5 František Marinica ĽS-HZDS,SMER
Bodovce 74,68 5 5 František Jusko SDKÚ-DS
Brestov 53,67 5 5 Jozef Šoltés SMER
Bretejovce 53,37 5 5 Milena Birešová KDH,SDKÚ-DS
Brezovica 61,85 9 9 Jozef Hodoši SDKÚ-DS
Brezovička 78,11 5 5 Alena Polomská SDKÚ-DS
Brežany 78,90 5 5 Jaroslav Kočamba SMER
Bzenov 68,31 7 7 Helena Jurášová NEKA
Chmeľov 71,84 5 5 Tomáš Drabik NEKA
Chmeľovec 83,28 5 5 Ján Jakab NEKA
Chmiňany 76,02 7 7 Cyril Miškuf SMER
Chminianska Nová Ves 71,97 9 9 Peter Konečný NEKA
Chminianske Jakubovany 72,17 9 9 Jozef Lukáč SMER
Čelovce 81,03 5 5 Ján Kožlej SMER
Červená Voda 75,91 5 5    
Červenica 77,27 7 7 Marta Pavlinská SMER
Červenica pri Sabinove 46,73 7 7 Pavol Spodník ĽS-HZDS,SMER
Ďačov 71,83 7 7 Anton Cuprák KDH,SDKÚ-DS
Daletice 73,49 5 5 Daniel Ščavnický KDH
Demjata 76,56 9 9 Vladislav Bašista SMER
Drienica 62,50 7 7 Igor Birčák SMER
Drienov 51,24 9 9 Jozef Petro SMER,ĽS-HZDS,KSS
Drienovská Nová Ves 62,88 5 5 Ján Brozman SDKÚ-DS
Dubovica 62,46 9 9 Bystrík Hudák SMER
Dulova Ves 74,01 7 7 Ján Seman SDKÚ-DS
Fintice 64,63 9 9 Terézia Gmitrová NEKA
Fričovce 74,81 7 7 Ján Mikula NEKA
Fulianka 79,13 5 5 Miroslav Leško SMER
Geraltov 59,25 5 5 Slávka Bortňáková SMER
Gregorovce 66,29 7 7 Slavomír Verčimák NEKA
Hanigovce 53,70 5 5 Alena Havrilová SMER
Haniska 75,14 7 7 Ján Pavuk NEKA
Hendrichovce 86,04 5 5 Ján Centko KDH
Hermanovce 71,50 9 9 Eduard Grejták NEKA
Hrabkov 62,03 7 7 Jaroslav Hovančák SMER
Hubošovce 82,55 5 5 Katarína Škvarlová SMER
Jakovany 31,80 5 5 Marián Dujava SMER
Jakubova Voľa 76,19 5 5 Vladimír Mačo SMER,ĽS-HZDS
Jakubovany 33,05 7 7 Anton Janičina KDH,SDKÚ-DS
Janov 67,67 5 5 František Harčár SMER
Janovík 72,41 5 5 Marián Žec SMER
Jarovnice 66,79 13 13 Florián Giňa SRK
Kamenica 65,53 9 9 Ladislav Urda SMER
Kapušany 67,88 9 9 Jozef Pribula SMER
Kendice 63,39 7 7 Róbert Ondrej SDKÚ-DS,KDH,SaS
Klenov 68,60 5 5 Jozef Pekár NEKA
Kojatice 68,64 7 7 Anton Aštary KDH,SDKÚ-DS
Kokošovce 69,46 7 7 Vincent Ivanecký SaS
Krásna Lúka 57,41 7 7 Štefan Bujňák SMER
Krivany 66,16 9 9 Ján Šejirman SMER
Krížovany 67,49 5 5 Cyril Harničár MOST - HÍD
Kvačany 75,12 5 5 Pavol Veteráni SMER
Lada 68,73 7 7 Milan Hudák ĽS-HZDS
Lažany 67,47 5 5 Anna Hrubá SMER
Lemešany 63,88 9 9 Marko Bučko NEKA
Lesíček 80,87 5 5 Martin Blihár NEKA
Ličartovce 75,46 7 7 Viliam Jurko SMER
Lipany 52,54 12 12 Eduard Vokál SDKÚ-DS,KDH
Lipníky 82,41 5 5 Jozef Plančár NEKA
Lipovce 77,85 7 7 Peter Miženko SMER
Ľubotice 44,24 9 9 Štefan Krajči NEKA
Ľubovec 75,41 5 5 Jozefína Štofanová NEKA
Lúčina 82,17 3 3 Roman Chovanec NEKA
Lúčka 62,86 7 7 Emil Sabatula NEKA
Ľutina 77,87 5 5 Vladimír Lelovský SMER
Malý Slivník 80,62 7 7 Jozef Javorský SMER
Malý Šariš 49,08 9 9 Miroslav Palenčár SDKÚ-DS
Medzany 66,34 5 5 Radko Ander SDKÚ-DS
Miklušovce 74,80 5 5 Mária Čuchtová KDH
Milpoš 65,81 7 7 Ladislav Rabatin SNS,SMER
Mirkovce 62,99 7 7 Ľubomír Bilišňanský SaS
Mošurov 68,08 5 5 Stanislav Krajňák NEKA
Nemcovce 58,74 5 5 Jozef Pavuk NEKA
Nižný Slavkov 48,51 7 7 Jozef Kamenický SDKÚ-DS
Okružná 77,12 5 5 Pavol Lackanič NEKA
Olejníkov 84,80 5 5 Eva Bartošová SDKÚ-DS,KDH
Oľšov 67,18 5 5 Pavol Hovančík SMER
Ondrašovce 65,21 5 5 Andrej Kapľavka KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD,SaS
Ostrovany 56,59 9 9 Cyril Revák SDKÚ-DS
Ovčie 61,92 7 7 Ján Farkaš SMER
Pečovská Nová Ves 31,43 9 9 Jaroslav Baňas KDH,SDKÚ-DS
Petrovany 67,77 7 7 Ján Lenko NEKA
Podhorany 68,06 7 7 Richard Bechera SDKÚ-DS,KDH
Podhradík 70,43 5 5 Ladislav Stanek KDH
Poloma 32,45 7 7 Pavol Hanušovský SDKÚ-DS,KDH
Prešov 36,62 31 31 Pavel Hagyari NEKA
Proč 47,94 5 5 Ján Pavuk NEKA
Pušovce 74,21 7 7 Vladimír Marcin KDH
Radatice 69,37 7 7 Ondrej Kalata KDS
Ratvaj 78,00 5 5 Monika Juneková KDH
Ražňany 66,69 9 9 Radovan Rokošný KDH,SDKÚ-DS
Renčišov 54,96 5 5 Miroslav Paločko NEKA
Rokycany 80,43 7 7 Miloš Jaš NEKA
Rožkovany 68,22 9 9 Miroslav Poklemba SNS,SMER
Ruská Nová Ves 66,83 9 9 Tibor Kollár KDH,SDKÚ-DS
Sabinov 38,80 17 17 Peter Molčan SMER,SNS,ĽS-HZDS
Sedlice 63,88 9 9 Imrich Krajňák KDH
Seniakovce 56,07 5 5 Jozef Pončák ĽS-HZDS
Suchá Dolina 75,14 5 5 Peter Makara KDH
Svinia 74,09 7 7 Mária Nawratová NEKA
Šarišská Poruba 60,69 5 5 Milan Kaňuch ĽS-HZDS,SMER,SNS
Šarišská Trstená 74,86 5 5 Jaroslav Fogaš SMER
Šarišské Bohdanovce 71,37 7 7 Klaudia Peková NEKA
Šarišské Dravce 72,82 9 9 Jozef Bujňák SDKÚ-DS
Šarišské Michaľany 67,78 9 9 Vincent Leššo SDKÚ-DS,SaS
Šarišské Sokolovce 52,15 5 5 Daniel Mikolaj SDKÚ-DS,SaS
Šindliar 74,35 7 7 František Sedlák KDH
Široké 64,95 9 9 Stanislav Bartoš NEKA
Štefanovce 80,60 5 5 František Kolarčík NEKA
Teriakovce 70,88 5 5 Miroslav Angelovič SMER
Terňa 77,44 9 9 Juraj Senderák SDKÚ-DS,KDH
Tichý Potok 71,94 5 5 Ľubica Džugánová KDH
Torysa 63,59 9 9 Jozef Stedina NEKA
Trnkov 88,82 5 5 Jiří Ballarin NEKA
Tuhrina 80,53 5 5 Ján Varga NEKA
Tulčík 74,56 9 9 Janka Šoltésová NEKA
Uzovce 76,55 5 5 Vincent Tomko SMER
Uzovské Pekľany 79,12 5 5 Peter Hrubý NEKA
Uzovský Šalgov 74,08 7 7 František Lešo ĽS-HZDS,SMER
Varhaňovce 75,48 9 9 Anton Štefko SMER,HZD,KSS
Veľký Slivník 80,50 5 5 Zdenka Ihnátová ĽS-HZDS
Veľký Šariš 56,41 12 12 Mikuláš Drab NEKA
Víťaz 67,14 9 9 Peter Jenča NEKA
Vysoká 76,10 5 5 František Novák SMER
Vyšná Šebastová 60,13 9 9 Stanislav Šváby SaS
Záborské 78,29 5 5 Kristína Maliňáková KDH,SDKÚ-DS
Záhradné 26,43 7 7 Anton Gašpár KDH
Zlatá Baňa 79,82 5 5 Dušan Demčák SDKÚ-DS
Žehňa 78,58 7 7 Andrej Lazor SaS
Žipov 84,76 5 5 František Dzuriček SMER
Župčany 64,10 9 9 Peter Mitra SDKÚ-DS,KDH
Priebežné výsledky volieb Prešovského kraja
Podobné články