Aktuality a oznamy
Náhradný termín Memoriálu p.Cicmana už 15.septembra !

Konečne to tým naším požiarnikom vyšlo. Po záchranných prácach po tohtoročných záplavách si konečne môžu zvoľna vydýchnuť a konečne sa začať aj zabávať. Memoriál p.Cicmana, ktorý každý rok privádza do Ražňan všetky dobrovoľné hasičské zbory z okolitých obcí, má svoj náhradný termín určený na 15. septembra (streda) a uskutoční sa na miestnom futbalovom ihrisku. Pozvaní ste všetci, ktorí sa aspoň takto chcete našim hasičom odvďačiť za ich dobrovoľné práce na odstraňovaní škôd tohtoročných záplav.

15.septembra sa stretneme na futbalovom ihrisku v Ražňanoch.

vložené: 09.09.2004
Letecký deň ZRUŠENÝ !!!

Pre nepriazeň počasia dnes došlo k zrušeniu leteckej časti 10.ročníka tradičného leteckého dňa. Vyhliadkové lety fungujú normálne, takže pokiaľ máte chuť sa povoziť, letisko Vás očakáva. To, či sa bude konať náhradný program, Vás budeme priebežne informovať.

vložené: 22.08.2004
Voľné pracovné miesta v regióne na našich stránkach!

Vážení občania a návštevníci web stránok obce Ražňany,
V spolupráci s portálom www.profesia.sk sme Vám sprístupňujeme databázu voľných pracovných miest v našom regióne. Databáza je pravidelne updateovaná, takže Vám ponúkne čerstvé informácie o pracovných ponukách regiónu. Dúfame, že Vám to pomôže pri hľadaní si zamestania.

vložené: 16.08.2004
Začiatok futbalovej sezóny

V nedeľu 8.8.2004 sa začína futbalová sezóna otváracími zápasmi dorastu s Mikušovcami a A-skupiny s Hubošovcami. Počas polčasov sa uskutoční súťaž o lístky na štátne zápasy. Všetci ste srdečne pozvaní.

vložené: 06.08.2004
Ražňany už aj na rádiu TWIST?

Prepáčte, uvedomujem si že je tu teraz tých správ nejako veľa, ale mám ďalšiu novinku! Ako administrátor "vidím" z ktorých stránok ľudia naše stránky navštevujú a dnes ráno som zachytil aj tento link:

http://www.twist.sk/Relacia.aspx?clanokId=4338&relId=46
Príjemne ma prekvapilo, že o našich stránkach píšu už aj na takých dôležitých weboch, no ale čo už :-)
Sme jednoducho dobrííííííííííí.

vložené: 04.08.2004
Zmena Fotogalérie

Konečne som sa po dlhšom čase dostal aj k úpravam www.raznany.sk. "Odniesla" si to tentoraz fotogaléria, ktorú som vytočil na maximálnu rýchlosť :-). Konečne si to môžu pozrieť aj návštevníci, ktorí disponujú slabším pripojením (dial-up). Obrázky sa načítavajú podstatne rýchlejšie. Vyskúšajte si to!

vložené: 03.08.2004
Nezamestnaní POZOR!

OcÚ Ražňany v spolupráci s administrátorom web stránok obce Ražňany hľadá na absolventskú prax 1-2 ľudí, na spracovávanie a aktualizáciu údajov web stránok www.raznany.sk. Požadované je absolvované štúdiom v obore úzko súvisiace s činnosťou, ktorú má absolvent vykonávať (internet, redakčná činnosť). Viac informácií na tel.čísle 0907160040, mailom: raznany@raznany.sk.

vložené: 27.07.2004
Verejná súťaž o priestory ŠPORT KLUBU RAŽŇANY

Obecný úrad v Ražňanoch ponúka do prenájmu nebytové priestory v budove ŠPORT KLUBU RAŽŇANY. Možnosť využitia na prevádzku pohostinského zariadenia. Ponuky zasielajte na adresu:
Obecný úrad Ražňany
Ražňany č. 235
08261
do 15. 8. 2004! Bližšie informácie podá starosta obce.

vložené: 27.07.2004
Futbalový turnaj v Ražňanoch !!!

vložené: 24.07.2004
Pripravované novinky na mesiac júl, august!

  1. zdokumentovanie miest na cintoríne + možnosť vyhľadávania (inšpirácia od www.cemetery.sk)
  2. online porovnanie cien základných potravinových výrobkov 4 miestnych potravín, možnosť výberu pre občanov najlacnejšie nakupovať
  3. výsledky a tabuľky FK Ražňany, DHZ Ražňany
  4. kompletné spracovanie kroniky a nových fotografií
  5. skompletizovanie podnikateľov a živnostníkov z obce a priľahlých filiálok
  6. dokončenie pripravovaného CD pre občanov, ktorí vlastnia PC ale nie sú pripojení do Internetu. CD ponúka tvz.off-line verziu stránok!
Zároveň chcem poprosiť všetkých, ktorí majú informácie z danných oblastí, prípadne by chceli priamo pomôcť pri update-ovaní stránok, nech ma kontaktujú na tel.čísle 0907 160040, prípadne mailom. Ďakujem

vložené: 07.06.2004