Aktuality a oznamy
Nové doplnky na stránkach

Ďakujeme všetkým, ktorí pripomienkovali nový design našich stránok. Medzi hlavné požiadavky dotazujúcich patrilo umiestnenie hlavného menu, ktorému bolo nastavené zobrazenie v pravej časti stránky. Obohatili sme stránky o funkciu samovoľného nastavenia pozície menu podľa Vašich požiadaviek a tak umožniť prehľadnejšie prezeranie obsahu. Menu si môžte presunúť do Vami zvolenej pozície kliknutím na tlačidlo tlacidlo, ktoré sa nachádza v spodnej časti menu na konci položiek. Veľa príjemných chvíľ na stránkach Vám praje tím raznany.sk

vložené: 19.09.2005
Veľká súťaž !!!

viac info o súťaži čítajte v Spravodajstve

vložené: 14.09.2005
Nový design pre raznany.sk - testovacia prevádzka

Vytvorené pomocou XHTML, CSS. Predpokladané zlepšenie zobrazovania v rôznych prehliadačoch, SEO a tým lepšie sprístupnenie rôznym vyhľadávačom a skupinám návštevníkov. Jasnejšia navigácia a informácie o rôznych sekciách, prehľadnejší obsah dostupný väčšine populácie. Chyby a pripomienky smerujte do odkazovača. (admin)

vložené: 13.09.2005
Juniáles, 18. 6. 2005

Dňa 18. 6. 2005 o 13:00 sa uskutoční Juniáles pri príležitosti Dňa Detí v miestnom parku. Čakajú na Vás hry, folklórna skupina Sabinovčanka a ľudová rozprávačka Araňa. Všetci ste srdečne pozvaní.

vložené: 16.06.2005
Oznam OcÚ

Oznamujeme občanom, že v dňoch 3. a 6. júna bude Obecný úrad zatvorený z dôvodu stavebných úprav.
3. júna bude na plochách s repkou ozimnou vykonaná letecká aplikácia postreku. Preto prosíme včelárov aby na tento čas uzavreli včelstvá, aby nedošlo k prípadným škodám.

vložené: 02.06.2005
Program akcií

12.6.2005: Akadémia Cirkevnej Základnej školy a Materskej školy v Ražnanoch o 15:00 v kine
18.6.2005: Program v miestnom parku pri príležitosti Dňa detí

vložené: 01.06.2005
Nové foto z minulosti

Tak konečne sa našlo trochu času na doplnenie našej fotogalérie. Siahli sme na dno šuplíkov našich starých rodičov, prebehli truhlice na pôjdoch a ponúkame Vám prvú kolekciu fotografií zo života v Ražňanoch. To ako sa žilo niekedy, Vám ponúkne táto jedinečná zbierka. Zároveň vyzývame tých, ktorí vlastnia podobné zábery aby nás kontaktovali. Budeme veľmi radi ak sa o to s nami podelíte. Zbierku nájdete vo Fotogalérii v sekcii Z histórie. Niektorí z fotiek sú ešte dodnes medzi nami a tak prosíme, ak Vás pri prezeraní zbierky napadne nejaká popisujúca informácia, píšte to do komentárov, ktoré sa nachádzajú pod každou fotografiou.Veľa príjemných chvíl strávených na našich stránkach Vám praje administrátor a redaktori.

vložené: 21.05.2005
Priatelia!

Sledujete a zaujímate sa o stránku www.raznany.sk? Je dôležité aby si zaslúžila väčšie rozšírenie služieb a informácií. Preto, ak máte rôzne materiály o Ražňanoch a chceli by ste priložiť ruku k dielu, prosím kontaktujte ma na stofanik(zavináč)raznany(bodka)sk.

vložené: 09.05.2005
Hodnotenie barov v Ražnanoch

V diskusnom fóre môžte vyjadriť svoj názor a hodnotenie na kvalitu ponúkaných služieb barov v Ražnanoch.

vložené: 22.04.2005
Echo k jednej reality show

Ako sa nazýva kód , ktorým sa dorozumievajú dvaja debili???
- mojsejovka...

vložené: 23.03.2005