Aktuality a oznamy
Preklad prvej písomnej zmienky našej obce z 24.2.1248

Práve dnes má naša obec presne 757 rokov a pri tejto príležitosti pripravil P. Eliáš, študent Kňazského seminára v Košiciach a mimochodom ražňančan, preklad jednej z najdôležitejších listín našej obce, prvej písomnej zmienky.
Chcem pripomenúť, že týmto jeho publikačná činnosť na stránkach našej obce nekončí a bude Vás aj v budúcnosti oboznamovať s bohatou históriou obce a okolia.
Vrelá vďaka

vložené: 24.02.2005
Oznam pre firmy, živnostníkov a remeselníkov našej obce

Pripravený je formulár, ktorým budete postupne oslovení pre zápis do zoznamu na týchto webstránkach. Zápis je dobrovoľný a bezplatný, spoplatnené je len spracovanie Vašich informácií a to symbolickým poplatkom 150,- Sk. K formuláru je možné doložiť do 10 ilustračných fotografií z Vašej činnosti, alebo výrobkov, ktoré produkujete. Oslovíte takto veľkú časť svojich budúcich zákazníkov, pretože takýto spôsob reklamy na web stránkach, ktoré disponujú veľkou návštevnosťou je na nezaplatenie. V prípade záujmu dostanú priestor aj subjekty z okolitých filiálok. Informácie na tel.čísle: 0907 160040 (admin)

vložené: 08.02.2005
Klebetník spustený do testovacej prevádzky !!!

Chat (z ang. rozhovor) bol spustený do testovacej prevádzky pod novým menom Klebetník. Táto nová služba našich stránok Vám ponúka úplne nový rozmer komunikácie s ostatnými návštevníkmi stránok našej obce! Vyskúšajte si to!
Veľa zdaru s Klebetníkom Vám praje administrátor.

vložené: 25.01.2005
Vysvetlenie k ankete

Chat (z anglického prekladu "Internetový rozhovor") je aplikácia, ktoré umožnuje rozhovor v reálnom čase medzi dvomi alebo viacerými ľudmi, čize môžte komunikovať s ľudmi, ktorí sa pripoja k tejto aplikácii a takto komunikovať aj so zahraničnými návštevníkmi. Podobné programy: IRC, ICQ, www.azet.sk, ...

vložené: 17.01.2005
Blahoželanie

Monika, všetko najlepšie ku tvojim 21.narodeninám, veľa zdravia, vytrvalosti v tvojej skvelej práci, veľa lásky, a trpezlivosti (šak ty vieš v čom :-)) a veľa zásob do nového roku ti praje partia z RESERVÉ :-)
PS: aby ti to dlho mazalo (neznámy)

vložené: 12.01.2005
Novinky na webe

Od nového roku pribudla možnosť komentovať a prispievať svojimi názormi aj jednotlivé články, vydávané na týchto stránkach. Všetko je prehľadne usporiadané a intuitívne ovládanie umožní ľahko prispievať k článku.
Veľa zdaru praje administrátor.

vložené: 05.01.2005
Sekcia pre amatérskych fotografov

Do našej fotogalérie pribudla nová zložka, ktorá bude obsahovať zaujímavé amatérske fotografie, ktoré sa Vám podarí pri svojich pokusoch odfotiť. Fotografie môžte posielať mailom na stofanik@raznany.sk, vzhľadom na obmedzenie priestoru budú fotografie zobrazené v max.šírke 600px.
Tak hor-sa, digitály do rúk a foťte všetko ...

vložené: 14.11.2004
Výpadok na dňa 25.10.2004

Oznamujeme, že pravdepodobne dňa 25.10.2004 dôjde k výpadku stránok na celý deň. Za poruchu sa ospravedlňujeme.

tím www.raznany.sk

vložené: 23.10.2004
Ospravedlňte prosím výpadky DIAKRITIKY na stránkach

Momentálne sa na nich kozmeticky pracuje a nie je dôvod k celkovému odstaveniu...

vložené: 13.10.2004
Náhradný termín Memoriálu p.Cicmana už 15.septembra !

Konečne to tým naším požiarnikom vyšlo. Po záchranných prácach po tohtoročných záplavách si konečne môžu zvoľna vydýchnuť a konečne sa začať aj zabávať. Memoriál p.Cicmana, ktorý každý rok privádza do Ražňan všetky dobrovoľné hasičské zbory z okolitých obcí, má svoj náhradný termín určený na 15. septembra (streda) a uskutoční sa na miestnom futbalovom ihrisku. Pozvaní ste všetci, ktorí sa aspoň takto chcete našim hasičom odvďačiť za ich dobrovoľné práce na odstraňovaní škôd tohtoročných záplav.

15.septembra sa stretneme na futbalovom ihrisku v Ražňanoch.

vložené: 09.09.2004