Aktuality a oznamy
Pripravované novinky na mesiac júl, august!

  1. zdokumentovanie miest na cintoríne + možnosť vyhľadávania (inšpirácia od www.cemetery.sk)
  2. online porovnanie cien základných potravinových výrobkov 4 miestnych potravín, možnosť výberu pre občanov najlacnejšie nakupovať
  3. výsledky a tabuľky FK Ražňany, DHZ Ražňany
  4. kompletné spracovanie kroniky a nových fotografií
  5. skompletizovanie podnikateľov a živnostníkov z obce a priľahlých filiálok
  6. dokončenie pripravovaného CD pre občanov, ktorí vlastnia PC ale nie sú pripojení do Internetu. CD ponúka tvz.off-line verziu stránok!
Zároveň chcem poprosiť všetkých, ktorí majú informácie z danných oblastí, prípadne by chceli priamo pomôcť pri update-ovaní stránok, nech ma kontaktujú na tel.čísle 0907 160040, prípadne mailom. Ďakujem

vložené: 07.06.2004
Oznamy pre Vás !!!

Milí Ražňanci
Ako ste si určite všimli, pribudla na Vaše stránky nová príjemná služba Oznamy, ktorá informuje "zatiaľ" o našich novomanželoch a oslávencoch. Záznamy o oslávencoch si pridávate sami vyplnením a odoslaním formulára, ktorý sa zobrazí po kliknutí na odkaz pridaj pod časťou, do ktorej chcete pridať svoje dáta. Služba funguje automaticky, tj.svadobné oznámenie sa zobrazí stále 2 dni pred a 3 dni po uzavretí sviatosti manželstva, narodeninové oznámenia už 2 dni pred a v deň kedy oslávenec má svoj sviatok. Po roku mladomanželom pripomenie výročie a oslávencom automaticky vypočítava, koľkého výročia sa dožívajú. Vaše dáta stačí jednoducho pridať len raz a náš systém si ich spracuje a uloží. Službu plánujeme v budúcnosti rožšíriť aj o narodenia a úmrtia našich občanov.

Veľa zdaru pri využívaní služieb www.raznany.sk Vám praje Administrátor [0907 160040]

vložené: 14.05.2004
Na stránkach sa stále pracuje !!!

Ospravedlňte prosím drobné výpadky stránok nakoľko sa v týchto dňoch odstraňujú z dôvodu obnovenia zo zálohy. Admin.

vložené: 27.04.2004
DISKUSNÉ FÓRUM STÁLE AKTÍVNE !!!

Milí Ražňančania,
Vaše obľúbené diskusné fórum je stále aktívne aj keď nie je zobrazený priamy odkaz. Nájdete ho na nezmenenej adrese:

www.forum.raznany.sk

Kto má chuť si pokecať o zaujímavostiach týkajúcich sa obce, nech neváha. Prioritnou témou tohto týždňa je Birmovka a naša mládež.

vložené: 20.04.2004
Oznam pre firmy a podnikateľov

otázka: Chceli by ste sa vyrovnať ostatným, chcete aby sa o Vás a Vašej činnosti vedelo viac?
odpoveď: Vytvorte si web stránku.
otázka: Nemáte ani predstavu, čo to je a ako to má vyzerať?
odpoveď: Ako to má vyzerať si vyberte sami a ostatné nechajte na nás!

Viac v sekcii Reklamné služby

vložené: 10.04.2004
Dievčenký spévácky zbor CAMÉNA

Navštívte nové stránky úspešného, dievčenského, komorného, speváckeho zboru z Prešova, ktorý sa venuje tejto činnosti už od roku 2002. V ich repertoári sa nachádzajú spirituály, piesne muzikálov, piesne skupiny ABBA, rock-pop v úpravách pre ženský komorný zbor, jazz, koledy a nájdu sa aj sakrálne skladby. Podporte ich aspoň takto v ich činnosti.
(stránky sú dočasne umiestnené u nás tj. www.raznany.sk/camena)
webdesign: [V.Štofaník]

vložené: 09.04.2004
Oznam CA Slovrea

Dobrý deň,
CA SLOVREA, nám.Slobody 74 (budova SLSP), Sabinov má mimoriadne otvorené vo Veľký piatok 9.4. od 08:00 do 14:00 hod. a v Bielu sobotu 10.4 od 08:00 do 10:00 hod. aby vyšla v ústrety občanom Sabinova a Prešovského kraja, ktorí chcú cestovať na poslednú chvíľu do zahraničia autobusovými spojmi, alebo letecky a nemali si ešte možnosť zakúpiť cestovné lístky a letenky. CA Slovrea zabezpečuje komplexný predaj autobusových cestovných lístkov na všetky európske medzinárodné linky a predaj leteniek do celého sveta poločností SKYEurope,ČSA,AirSlovakia,Slovak Airlines... Otvorené:
Veľký piatok: 08:00-14:00 hod.
Biela sobota: 08:00-10:00 hod.
Nedeľa: ZATVORENÉ

vložené: 09.04.2004
Pre podnikateľov a živnostníkov

V týchto dňoch prebieha zápis firiem a živnostníkov do zoznamu v Sekcii Reklamné služby !!! K zápisu je potrebné uviesť:
  - meno firmy (živnostníka)
  - popis činnosti (max.500 znakov)
  - kontaktné informácie (nepovinné)
Za zápis je potrebné uhradiť jednorazový poplatok 500,-Sk. Ďalšie info na 0907 160040.

vložené: 16.03.2004
Výpadok servera 4.3.2003

Ospravedlňujeme sa za výpadok www.ražňany včera 4.3.2003. Chyba nastala v dôsledku poruchy routrov na trase Bardejov - Bratislava.

vložené: 05.03.2004
Off-line verzia stránok!!!

Čítate tento odkaz niekde v internetovaj kaviarni, u kamaráta alebo v práci, a to len z toho dôvodu, že nemáte doma pripojenie k Internetu? Chceli by ste si v kľude prezieť všetko, čo sme pre Vás o Ražňanoch zozbierali a aby Vás to čo najmenej stálo? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali kladne, máme pre Vás riešenie! CD na ktorom nájdete všetko, čo hľadáte tu, len s rozdielom, že Vám bude stačiť obyčajné PC a naše CD. Čitajte viac >>.

Hlasujte v ankete, ktorý z týchto obalov bude použitý na CD so stránkami našej obce.

obal č.1obal č.2

vložené: 28.02.2004