Aktuality a oznamy
Blahoželanie

Monika, všetko najlepšie ku tvojim 21.narodeninám, veľa zdravia, vytrvalosti v tvojej skvelej práci, veľa lásky, a trpezlivosti (šak ty vieš v čom :-)) a veľa zásob do nového roku ti praje partia z RESERVÉ :-)
PS: aby ti to dlho mazalo (neznámy)

vložené: 12.01.2005
Novinky na webe

Od nového roku pribudla možnosť komentovať a prispievať svojimi názormi aj jednotlivé články, vydávané na týchto stránkach. Všetko je prehľadne usporiadané a intuitívne ovládanie umožní ľahko prispievať k článku.
Veľa zdaru praje administrátor.

vložené: 05.01.2005
Sekcia pre amatérskych fotografov

Do našej fotogalérie pribudla nová zložka, ktorá bude obsahovať zaujímavé amatérske fotografie, ktoré sa Vám podarí pri svojich pokusoch odfotiť. Fotografie môžte posielať mailom na stofanik@raznany.sk, vzhľadom na obmedzenie priestoru budú fotografie zobrazené v max.šírke 600px.
Tak hor-sa, digitály do rúk a foťte všetko ...

vložené: 14.11.2004
Výpadok na dňa 25.10.2004

Oznamujeme, že pravdepodobne dňa 25.10.2004 dôjde k výpadku stránok na celý deň. Za poruchu sa ospravedlňujeme.

tím www.raznany.sk

vložené: 23.10.2004
Ospravedlňte prosím výpadky DIAKRITIKY na stránkach

Momentálne sa na nich kozmeticky pracuje a nie je dôvod k celkovému odstaveniu...

vložené: 13.10.2004
Náhradný termín Memoriálu p.Cicmana už 15.septembra !

Konečne to tým naším požiarnikom vyšlo. Po záchranných prácach po tohtoročných záplavách si konečne môžu zvoľna vydýchnuť a konečne sa začať aj zabávať. Memoriál p.Cicmana, ktorý každý rok privádza do Ražňan všetky dobrovoľné hasičské zbory z okolitých obcí, má svoj náhradný termín určený na 15. septembra (streda) a uskutoční sa na miestnom futbalovom ihrisku. Pozvaní ste všetci, ktorí sa aspoň takto chcete našim hasičom odvďačiť za ich dobrovoľné práce na odstraňovaní škôd tohtoročných záplav.

15.septembra sa stretneme na futbalovom ihrisku v Ražňanoch.

vložené: 09.09.2004
Letecký deň ZRUŠENÝ !!!

Pre nepriazeň počasia dnes došlo k zrušeniu leteckej časti 10.ročníka tradičného leteckého dňa. Vyhliadkové lety fungujú normálne, takže pokiaľ máte chuť sa povoziť, letisko Vás očakáva. To, či sa bude konať náhradný program, Vás budeme priebežne informovať.

vložené: 22.08.2004
Voľné pracovné miesta v regióne na našich stránkach!

Vážení občania a návštevníci web stránok obce Ražňany,
V spolupráci s portálom www.profesia.sk sme Vám sprístupňujeme databázu voľných pracovných miest v našom regióne. Databáza je pravidelne updateovaná, takže Vám ponúkne čerstvé informácie o pracovných ponukách regiónu. Dúfame, že Vám to pomôže pri hľadaní si zamestania.

vložené: 16.08.2004
Začiatok futbalovej sezóny

V nedeľu 8.8.2004 sa začína futbalová sezóna otváracími zápasmi dorastu s Mikušovcami a A-skupiny s Hubošovcami. Počas polčasov sa uskutoční súťaž o lístky na štátne zápasy. Všetci ste srdečne pozvaní.

vložené: 06.08.2004
Ražňany už aj na rádiu TWIST?

Prepáčte, uvedomujem si že je tu teraz tých správ nejako veľa, ale mám ďalšiu novinku! Ako administrátor "vidím" z ktorých stránok ľudia naše stránky navštevujú a dnes ráno som zachytil aj tento link:

http://www.twist.sk/Relacia.aspx?clanokId=4338&relId=46
Príjemne ma prekvapilo, že o našich stránkach píšu už aj na takých dôležitých weboch, no ale čo už :-)
Sme jednoducho dobrííííííííííí.

vložené: 04.08.2004